משרד צעיר ובולט לשיווק ומכירות נדל"ן בישראל בבעלותו וניהולו של אלירן טרבלסי. המשרד מתמחה בשיווק נדל"ן באוקראינה בכלל ובקייב בפרט, עם ניסיון במכירת מאות דירות להשקעה ונכסים מניבים בטווחי זמן קצרים. לקוחות המשרד מהווים קהילה צומחת וחבריה מחדשים את רישומם בכל פרויקט נוסף וברשימות המתנה, מתוך אמון ושביעות רצון חסרי תקדים. אוקראינה-ישראל מהווה משפחה עוטפת ש"האני מאמין" שלה הוא תפיסה של בית חם הזמין בכל שעה לכל עניין לטובת לקוחותיו. שיטת המכירה מבוססת על "אנחנו עובדים - אתם נחים", שבה מבוצעים כל שירותי החוזים והאדמיניסטרציה על ידי המשרד, כדי להקל על הלקוחות ולאפשר רכישה קצרה, פשוטה ונוחה מכל מקום בכל זמן.

בין מאות לקוחותינו ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי משקיעים,החל מחיילים משוחררים דרך זוגות צעירים שעושים את הצעד הראשון שלהם בעולם ההשקעות וכלה במשקיעים וותיקים ומנוסים.​

 

החזון שלנו

אוקראינה ישראל יזמות ושיווק נדל"ן שואפת להמשיך ולבסס את מעמדה בפסגת תחום הנדל"ן כגורם המקצועי והמוביל לשיווק פרוייקטים באוקראינה כיעד רווחי ובטוח למשקיעים מישראל ומחוצה לה.
כל זאת, באמצעות הקפדה על סטנדרטים גבוהים של תכנון, ניהול וביצוע של כל פרויקט ותוך שמירה על הערכים המובילים שחרטה על דגלה:
שקיפות, יושרה ,אמינות וליוויו הצמוד של הלקוח  לכל אורך הדרך.

אודותינו